21.8 C
Skopje
Saturday, September 24, 2022

Сите зборуваат дека пејачката не се менува, но ваква не би ја препознале ниту на сон- исплива фотографија од првиот настап на Северина

Најчитани вести

Пејачката Северина Којиќ на музичката кариера е повеќе од 30 години, а сиве овие години таа промени неколку свои имиџи како и трансформации на себе.

Кариерата ја започна само на 17 години кога почнала професионално да се занимава со пеење, а тогаш изгледала малку поразлично од денеска.

Според оваа фотографија јасно се гледа дека таа ги има корегирано усните, јаболчниците и носот иако пејачката не сака многу да зборува за овие зафати.

Откако неодамна говореше како носот го корегирала поради здравствени проблеми, сега се шпекулира дека закажала затегнување на капаците./kurir.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com