29.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Сите ги знаете нејзините деца, но еве како изгледаат родителите на Цеца

Најчитани вести

Нејзините деца Анастасија и Вељко, сите ги знаеме. Но, дали до сега сте виделе како изгледаат родителите на мега ѕвездата Цеца?

Пејачката на социјалните мрежи објави колаж од семејни фотографии, на кои може да се види нејзиниот татко Слободан и мајката Мирјана Величковиќ.

Фотографиите кои беа објавени на социјалните мрежи им се допаднаа на нејзините фанови.

Се водеа и дебати на кого личи Цеца. Што мислите вие?/skopje24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com