0.8 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

СИН МУ ЈА ДОБИ ДЕСЕТКАТА НА МЕСИ, ТАТКОТО КУПИ ЕДЕН КУП ДРЕСОВИ

Најчитани вести

Ансумане Фати, бисерот од младинската школа на Барселона доби голем товар на грб откако управата на Барселона реши да му ја даде 10-та која со години беше симбол на големиот Лионел Меси. И татко му на малиот Фати едвај дочекал утредента да се отвори фан-шопот на „Камп Ноу“ за да купи 8 дреса од син му, за поклон за роднините.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com