27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Синот на Аркан: Кога ќе ме прашаат дали бев на свадбата на „брат ми“ Вељко?!

Најчитани вести

Војин Ражтановиќ, син на покојниот Аркан и полубрат на Вељко, не бил на неговата свадба, а на Инстаграм дури и се пошегувал на своја сметка објавувајќи штосна фотографија.

„Кога ќе ме прашаат дали бев на свадбата на деценијата“, напишал под фотографијата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com