7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Синови си го ограбиле таткото

Најчитани вести

Куманово, 24 септмември- Синоќа Р.С. (65) од Куманово пријавил дека во неговиот дом на улицата „Драги Шутевски” неговите синови И.С. (30) и Е.С. (17) извршиле разбојништво над него.

Според пријавеното, тие со употреба на сила влегле во домот и му одзеле пари. За време на увидот парите биле пронајдени во дворот. По расчистување на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести