30.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Симона Поповска во бикини, пејачката е во топ форма

Најчитани вести

Македонската пејачка Симона Поповска облечена во бикини е во топ-форма. Пејачката на „Инстаграм“ сподели фотографија од плажа, а од фановите доби пофалби ем за изгледот, ем за стомачните мускули.

Поповска, по тригодишна врска, лани се омажи за Кристијан Сињори, еден од браќата сопственици на познатиот македонскиот бренд за машка облека.

Таа периодов е активна и на музичката сцена – годинава ја промовираше песната „Сама“, а претходно ја сними „Ти си моја победа“ и го преработи и хитот на Марија Шерифовиќ „Паметна и луда“. Текстот Симона Поповска во бикини, пејачката е во топ форма е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com