17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Силјановска Давкова: Да си член на БEСА и да си ја отповикаш Бесата е невидено и нечуено

Најчитани вести

Професорката и пратеничка, Гордана Силјановска Давкова, се огласи на социјалните мрежи по повод откажувањето на пратеникот на Беса, Кастриот Реџепи, од гласање за недоверба на Владата

„Земја на чудата: отповиклива оставка, одложена оставка на неопределено време, отповиклив потпис…ама да си член на Беса и да си ја отповикаш Бесата е невидено и нечуено. Освен ако…????“, пишува Силјановска Давкова.

Земја на чудата: отповиклива оставка, одложена оставка на неопределено време, отповиклив потпис…ама да си член на Беса и да си ја отповикаш Бесата е невидено и нечуено. Освен ако…????

Posted by Проф.д-р Гордана Силјановска Давкова on Thursday, November 11, 2021

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com