9.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Силувана девојка од Охрид

Најчитани вести

Вчера охриѓанка на возраст од 19 години, пријавила во полиција дека на 29 јануари, околу 23 часот, нејзиниот невенчан сопруг извршил обљуба врз неа.

Според пријавата, станува збор за 23-годишниот А.М. од Струга.

Полицијата презема мерки за целосно расветлување на случајот, по што ќе биде поднесена соодветна пријава.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести