14.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Силна експлозија во Атина, целиот град во темница!

Најчитани вести

Силна експлозија ноќеска околу 23.00 часот ги вознемири граѓаните на Атина.

Од објавеното видео кое што го пренесуваат регионалните медиуми може да се забележи дека станува збор за силна експлозија.

Како што пренесуваат истите експлозијата се случила во населбата Аспропригос во центарот од каде што со електрична енергија се снабдува цела Атина.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com