20.8 C
Skopje
Friday, June 18, 2021

СЕ СМИРИЈА? Ана де Армас откри дали е повторно во врска со Бен Афлек

Најчитани вести

Актерската двојка раскина на почетокот на годината

Кубанската актерка Ана де Армас откри што се случува со неа и холивудскиот актер Бен Афлек, кои ја завршија својата едногодишна врска со раскинување на почетокот на оваа година. Гласините за нивното обединување се појавија откако Ана објави фотографија на Инстаграм со ѓердан во форма на полу-срце околу вратот, додавајќи и GIF во форма на срце.

ana de armas

Фановите забележаа дека ова не е прв пат Ана да го носи тој ѓердан. Всушност, и Ана и Бен во неколку наврати носеа исти ѓердани, па затоа јавноста со право се посомнева дека актерската двојка се обединила. Сепак, тоа беше само обична претпоставка без аргументи. Ана де Армас последователно објави друга сторија на Инстаграм со мноштво налепници кои врескаа со зборовите „не“, „не мислам така“, со што им кажува на следбениците дека сèуште нема ништо повеќе меѓу неа и Бен

ana de armas

И покрај раскинувањето, двајцата останаа во добри односи. „Сè уште редовно разговараат. Тие се наоѓаат во различни точки од животот, но меѓу нив постои длабока почит. Бен сепак сака да работи на себе. Има три ангажмани, а децата го чекаат дома. Двајцата се задоволни од својот живот “, изјави неименуван извор за„ Пејџ Сикс “.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести