34.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Се сеќавате на Кони, девојчето кое го расплака жирито, 12 години подоцна го направи истото

Најчитани вести

Никој неможе да го заборави моментот кога шест годишната Кони Талбот за прв пат стапна на бината на Британија има Талент.

Сега, 12 години подоцна, таа се врати и уште еднаш на сите им покажа зошто е најдобра, но овој пат со нејзина песна./kurir.mk/

Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com