-1 C
Skopje
Thursday, January 28, 2021

Се сеќавате на Кони, девојчето кое го расплака жирито, 12 години подоцна го направи истото

Најчитани вести

Никој неможе да го заборави моментот кога шест годишната Кони Талбот за прв пат стапна на бината на Британија има Талент.

Сега, 12 години подоцна, таа се врати и уште еднаш на сите им покажа зошто е најдобра, но овој пат со нејзина песна./kurir.mk/

Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести