27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Се сврши актерката Ема Стоун

Најчитани вести

Актерката Ема Стоун се сврши со продуцентот Дејв Мек Кери. Веста за свршувачката Дејв ја сподели на „Инстаграм“ со слика на која Ема го покажува свршеничкиот прстен.

Инаку, Дејв е сценарист и продуцент на емисијата Saturday Night Live. Тој и Ема се запознале во 2016 година на снимање. Таа претходно беше во врска со ѕвездата од „Спајдермен“, Ендру Гарфилд, но се разделија во 2015 година.

Стоун речиси и не зборува во јавноста за врската со Дејв, па многумина се изненадија кога ја видоа објавата за свршувачката.

Текстот Се сврши актерката Ема Стоун е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com