33.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Се преполови – Познатата актерка успеа за неполни 2 месеци да симне 45 килограми

Најчитани вести

Актерката и пејачка Џесика Симпсон, се пофали на Инстаграм со новата линија. Шест месеци по породувањето, актерката се „преполови“. Во третата бременост имаше над 100 килограми, а сега е полесна за 45 килограми.

Пејачката, актерка и дизајнерка имаше многу проблеми во својата трета бременост, па затоа често се жалеше на отечени стапала и нозе, беше измачувана од несоница, се бореше со вознемиреност и болки во грбот, сите резултираа со вишок тежина, па на крајот на нејзината бременост вагата покажа 108 килограми.

 Јас сум многу горда што повторно се чувствувам задоволно во мојата кожа. Дури и кога ми се чинеше невозможно, секогаш одбирав напорна и напорна работа , напиша Џесика покрај фотографијата на својот Инстаграм на која позира во црн фустан кој дополнително ја потенцираше нејзиниот витка линија./ubavinaizdravje.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com