15.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Се преврте цистерна за нафта на скопската обиколница, сообраќајот во прекин

Најчитани вести

Се преврте цистерна за нафта на скопската обиколница.

На самото место е Михаил Милошовски.

Нема информации се уште дали има повредени и кои се причините за несреќата?

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com