18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Се појави фотографија од Моника Белучи стара 30 години! Погледнете како изгледа (ФОТО)

Најчитани вести

На профилот „Историја jpg“ на Инстаграм се појави фотографија од актерката Моника Белучи од минатото.


На 30-годишната фотографија, Моника Белучи изгледа прекрасно во црвен фустан и сите погледи се свртени кон неа. Убавата актерка сепак изгледа скоро исто како тогаш.

Коментарите на нејзините обожаватели се разновидни, сите велат дека е убава, а многумина велат дека воопшто не се сменила.

Актерката со италијанско потекло е родена 1964 година, својата кариера ја започна како модел, глумеше во италијански филмови, а наскоро кариерата ја продолжи во Холивуд.

Погледнете како изгледала!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com