7.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Се појави на „Ѕвездите на Гранд“ на 14 години – денес има 19 и се соблече во бикини

Најчитани вести

Ајша Капетановиќ со својата фотографија привлекла огромно внимание на Инстаграм. Имено, фотографијата на која позира во бикини покренала лавина реакции, а многумина ѝ порачале дека изгледа прекрасно.

Таа на само 14 години во 2014 година привлече големо внимание кога стана финалистка на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ и тогаш официјално зачекори на српската музичка сцена.

Вака изгледа денес:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести