28.8 C
Skopje
Thursday, August 11, 2022

Се појави во овој мантил и го УКРАДЕ целото внимание!

Најчитани вести

Сопругата на Џорџ Клуни доминира кога станува збор за деловниот стил.

Амал Клуни (41) одржа предавање на Универзитетот во Колумбија, а нејзиното елегантно издание е доказ дека со право ја сметаа за една од најстилизираните дами.

Убавата адвокатка понесе темновиолетов фустан со миди должина.

Стајлингот го надополни со црни салонки и црна торба, додека како модел детал стави големи очила за сонце и децентни обетки.

Меѓутоа, целото внимание го привлече памучниот мантил со ефектен дезен во жолта и крем боја од модната куќа „Proenza Schouler“.

Станува збор за покомотен модел кој секоја комбинација на облека ја прави повпечатлива и поинаква, а лесно „заколнатите“ љубителки на црната облека./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com