7.8 C
Skopje
Tuesday, December 6, 2022

Се породи македонската водителка – откри како ќе се вика бебето

Најчитани вести

Пејачката и водителка Бојана Атанасовска, сега Скендеровски, вторпат стана мајка. Убавата вест ја сподели со фановите на социјалните мрежи.

– Добредојде Ѓорѓи! Те сакам! – напиша таа на „Фејсбук“.

Авторката на емисијата „Улица Македонија“ со сопругот Васко веќе ја имаат ќерката Искра.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести