1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

Се омажи во тајност со милијардерот кој го остави неодамна- Емина направи хаос на социјалните мрежи откако блесна во бело

Најчитани вести

Балканската музичка ѕвезда Емина Јаховиќ направи вистински хаос на социјалните мрежи со само една порака со која сите ги шокирал.

Дали Емина повторно стапила во брак?

Атрактивната пејачка предизвика хаос со фотографија од славниот лондонски клуб. На многумина вниманието им го привлече нејзиниот изглед и еден детаљ на раката.

На фотката објавена на Инстаграм , фановите на Емина забележаа прстен на нејзината рака.

„Дали прстенот пристигнал заедно со ружите?Дали стапила во брак претхоната вечер? , прашале  една од обожавателките на Емина.

Емина  пред неколку месеци ја обнови романсата со турскиот милијардер Садетин.

Јаховиќ на Инстаграм објави фотографија со фамозен букет од ружи, подарок кој ја дочекал во Истанбул.

Популарната пејачка засега е без коментар./kurir.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести