27.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Се одбележуваат 25 години постоењето на УЈП

Најчитани вести

Таму е Јана Јосифивска која разговара со првиот човек на УЈП ,Сања Лукаровска.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com