19.8 C
Skopje
Friday, August 19, 2022

Се крие од јавноста: Вака изгледа братот на Ана Николиќ кој работи како нејзин менаџер

Најчитани вести

Пејачката Ана Николиќ ретко го претставува својот роден брат Марко Николиќ во јавност! За него е малку познато во јавност, бидејќи не ја изложува својата приватност во медиумите. Познато е дека тој е менаџер на неговата сестра Ана веќе неколку години, а истото го работеше и сега со екс-зетот Раста.

Марко важи за еден од најатрактивните во неговиот бизнис, а во 2016 година се сврши со манекенката Јелена Марковиќ.

Тој ја побара раката на Јелена на необичен начин – ја запроси саканата при скок со падобран, додека беше прикачен натписот „Јелена омажи се за мене“, со срца и нивни иницијали во аголот на знамето. Сепак, двојката се раскина во 2017 година.

Братот на Ана се скраси со непозната убавица, а минатата година во месец јули го доби синот Константин!/skopje24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com