22.8 C
Skopje
Tuesday, May 17, 2022

Се запознаа во „Ѕвездите на Гранд“, таа се пресели од Скопје во Белград за него, а сега и стави и прстен на рака!

Најчитани вести

Пејачката Елена Миленковска и нејзиниот партнер Гуте со кого се запознаа на натпреварувањето на „Ѕвездите на Гранд“ каде се роди и љубовта се верија! Парот веднаш се пофали на социјалните мрежи каде објавија фотографија од овој емотивен чин, а вчера Миленковска го славеше и својот роденден./ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com