33.8 C
Skopje
Wednesday, June 23, 2021

Се запали “мерцедес” на обиколница

Најчитани вести

Автомобил „мерцедес“ се запали утрово на скопската обиколница, дознава 24 Инфо.

Пожарникарите интервенираат во моментов, но автомобилот е целосно изгорен. Не е познато дали има повредени.

Од МВР повеќе детали во текот на денот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести