26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Се запали автомобил во движење во Ново Лисиче

Најчитани вести

Утрово околу 8 часот на булеварот „Видое Смилевски Бато“ во Ново Лисиче се запали автомобил, дознава Сител.

Станува збор за автомобил марка “сеат кордоба” со скопски регистарски таблички.

Огнот е изгаснат од страна на случајни минувачи.

Се очекуваат детали во текот на денот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com