8.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

СЕ Е ЈАСНО Папараците го фатија Бен Афлек како се однесува кон ќерката на Џеј Ло

Најчитани вести

Децата, очигледно, многу брзо го прифатија

Дури и птиците на гранката знаат дека 51-годишната латино дива Џенифер Лопез и три години помладиот актер Бен Афлек ја обновија романтичната врска откако ја раскинаа свршувачката пред 17 години. Вљубените гулаби го поминуваат секој слободен момент заедно, а се чини дека новото момче на славната мајка брзо ги засака нејзините деца, 13-годишните близнаци Ема и Максимилијан, кои ги доби додека беше во брак со Марко Ентони.

Имено, парот летал со децата и нивните пријатели до Хемптонс на луксузен летен одмор, а откако поминале некое време сами на романтична прошетка, ја одвеле 13-годишната Ема на шопинг. Сепак, при пристигнувањето во посакуваната продавница, сфатиле дека е затворена, што ја растажи Ема, а папараците го снимиле моментот кога Бен ја утешил и ја прегрнал.

Поради овој потег, многумина почнаа уште повеќе да сочувствуваат со обновената романса на славниот пар кој.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести