20.8 C
Skopje
Sunday, June 20, 2021

СЕ ВРАТИ НА БИВШАТА ЉУБОВ? Џенифер Анистон има нов дечко

Најчитани вести

Џенифер Анистон, фаворитка во Холивуд, има бурен љубовен живот. Таа беше омажена за Бред Пит, кој да потсетиме е токму сега на сред развод со Анџелина Џоли, а имаше и многу љубовни врски. Во моментов се шпекулира дека таа се смирила со своето поранешно момче Џон Мајер.

Според магазинот „Who“, Џенифер неодамна била забележана како излегува со Мајер од луксузен ресторан, што предизвика шпекулации за обновување на нивната љубовна врска. Фановите на Џенифер додадоа гориво во огнот со овие шпекулации и тие почнаа да шират дека го виделе нејзиното куче на една од снимките на Мајер на ТикТок.

Дали пејачката навистина и се врати на поранешната љубов, со која веќе сподели една година од својот живот, останува да видиме.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести