17.8 C
Skopje
Monday, October 3, 2022

Сејдини: Кога ви е потребна инспирација за успех – погледнете ги фудбалерите!

Најчитани вести

Фудбалската репрезентација на Македонија приреди сензација во светскиот фудбалски поредок и ја исфрли Италија на патот кон Светското првенство. Тоа е неверојатен успех, но и инспирација за сите останати.

Претседателот на Фудбалската федерација на Македонија, Муамед Сејдини, им го честиташе големиот успех на фудбалерите.

„Кога ви е потребна инспирација за успех погледнете ги овие јунаци! Најубавата приказна од Македонија“, истакна претседателот на ФФМ, Муамед Сејдини.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com