32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Сестрите Кардашијан ја снимија последната епизода од реалното шоу и го наградија тимот со скап подарок

Најчитани вести

После толку години пред камерите, членовите на ова семејство решија да се збогуваат со ТВ-гледачите и да им се посветат на своите семејства и работните места што ги создадоа благодарение на популарноста на ова шоу.

Официјално плачам – напиша Ким Кардашијан со фотографии од последниот ден на снимањето на своето реално шоу „Keeping Up with the Kardashians“. За 14 години, семејството Кардашијан-Џенер им даваше на гледачите увид во нивниот приватен живот низ 20 реални сезони, а членовите на ова семејство се венчаа, се разведоа, имаа деца, се скараа, отворено разговараа за промена на полот пред камерата …

Последниот ден од снимањето беше емотивен и членовите на нивниот тим кои беа со нив од првиот ден не можеа да ги сокријат солзите, а Ким реши да им се заблагодари за верноста со скап подарок. Таа за членовите на екипажот на камерата купи 30 часовници Ролекс, на кои потроши околу 1,8 милиони долари. Секој член на семејството Реалити заработуваше 4,5 милиони долари секоја година и бидејќи сите во меѓувреме заработија многу повеќе пари отколку само со објавите на Инстаграм, сфатија дека веќе не вреди да се снима реалноста. Веста за снимањето во минатата сезона беше објавена од Ким во октомври, откако со недели кружеа гласини дека шоуто е откажано.

– Донесовме тешка одлука да се збогуваме со шоуто. По 14 години, 20 сезони, стотици епизоди и бројни спин-оф емисии, ние сме неизмерно благодарни на сите што нè гледаа сите овие години – низ убави, лоши времиња, во време на среќа и во солзи … Ние секогаш ќе ги задржиме тие прекрасни спомени и прекрасните луѓе што ги сретнавме благодарение на шоуто. И што е најважно, посебна благодарност до Рајан Сикрест за верувањето во нас и Канал Е! затоа што тие беа наш партнер и благодарение на нашиот продуцентски тим Буним / Мареј, кој минуваше часови и часови во документирање на нашите животи. Нашата последна сезона ќе се емитува на почетокот на 2021 година. „Во тек со Кардашијанс“.

Благодарна сум им на сите што ме гледаа и поддржуваа мене и моето семејство во изминатите 14 неверојатни години. Оваа претстава нè направи луѓето што сме денес и јас засекогаш ќе бидам благодарен на секој што играше улога и влијаеше во обликувањето на нашите кариери и ги смени нашите животи засекогаш. Со љубов и благодарност, напиша Ким.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com