32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Сестрата на Тоше со една објава откри колку ѝ недостасува братот

Најчитани вести

Вчера се навршија 12 години од трагичната смрт на најголемата македонска ѕвезда Тоше Проески.

Неговата сестра Дора Проеска често на социјалните мрежи пишува колку ѝ недостасува нејзиниот брат.

Вчера на неговата 12-годишнина од смртта на Тоше таа под фотографија со Тоше напиша дека е „Засекогаш сама“./plusinfo.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com