12.8 C
Skopje
Monday, June 14, 2021

Сестрата на Меган Маркл и даде на јавноста нови скандалозни детали за бракот со принцот:Не им оди добро!

Најчитани вести

Гласините што се појавија по интервјуата дадени од Меган Маркл и принцот Хари Опра Винфри сè уште не стивнуваат, а Саманта Маркл, полусестра на војвотката од Сасекс, истакнува дека принцот Хари и Маркл се пред развод и дека само прашање на време пред да заврши нивниот брак.

Таа препорача советување за брак и кралска турнеја каде ќе им кажеше на сите кога ќе бидат повредени по интервјуто со Опра Винфри.

Гледам дека ова ќе заврши со развод ако не се договорат за советување и ако не работат на тоа да бидат искрени и да им се извинат на сите кога ќе ја оштетат својата игра во текот на овие две години – рече Саманта, пренесува ТМЗ.

Полусестрата на Маркл нема контакт со неа или Хари, но Саманта нема проблем да зборува јавно за нив. ТМЗ наведува дека Саманта е самопрогласена експертка за кралскиот двор и односите меѓу членовите на тоа семејство.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести