21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Сестрата на Викторија Бекам фатена како го ПРАВИ ОВА ЗА 10 ЕВРА на паркинг!

Најчитани вести

Помладата сестра на Викторија Бекам, Луиза Адамс беше фотографирана во јакна и опрема за лична заштита додека работеше како придружник за паркирање во центарот за тестирање на коронавирус. 44-годишната Луиза, наводно, е вработена како супервизор со 13 фунти на час во центарот за тестирање корона во Есекс.

Нејзината улога вклучува воведување возила кои доаѓаат на паркингот додека возачите чекаат ред за брис. Бизнисот е далеку од начинот на живот што нејзината богата сестра Викторија ужива во богатство вредно 335 милиони фунти.

На сликите од тест-страницата, Луиза може да се види во светло жолта јакна додека работи со колегите за водење на возачите и нивните автомобили. Се проценува дека на вработените во центарот за тестирање ќе им се исплатат од 13 до 19 фунти на час за работа според „Сан“. Дошла таму три години по затворањето на нејзината продавница за облека „Хидфордшир скриен плакар“.

Луиза ја затвори продавницата откако наводно се борела да најде трета страна која ќе го преземе управувањето со продавницата. Изворите рекле дека таа исто така сакала да поминува повеќе време со своите четири деца.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com