1.8 C
Skopje
Friday, January 21, 2022

Серена Вилијамс го покажа своето извајано тело

Најчитани вести

Серена Вилијамс е на одмор на Малдивите и сето тоа го споделува со своите следбеници на Инстаграм.

Она што сите можат да го забележат се нејзините совршено дефинирани мускули. Серена е сместена на приватен остров, во луксузен ресорт отворен во јули годинава.

Таа е на семеен одмор со сопругот Алексис и нивната ќерка Алексис Олимпија.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com