23 C
Skopje
Friday, May 14, 2021

Семејство нападнато од РИС во дворот на семејната куќата (ВИДЕО)

Најчитани вести

На социјалните мрежи се појави видео од надзорна камера, на кое се гледа како рис нападнал американско семејство, а од вчера, ова видео е прегледано повеќе од 6,7 милиони пати.

Секако, имаше и шеги, па некои покажаа како може да изгледа прераскажувањето на оваа приказна.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести