32.8 C
Skopje
Wednesday, June 29, 2022

Семејна забава: Џорџина Родригез со четирите деца на зимување

Најчитани вести

Додека Кристијано Роналдо се занимава со професионалните обврски и нижи голови, Џорџина Родригез ужива на зимување со нивните четири деца.

24-годишниот модел се забавуваше и санкаше со Кристијано Џуниор, близнаците Ева и Матео и малата Алана Мартина.

Џорџина сподели фотографии и видеа на Instagram. Погледнете ги:

Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата

Претходно, Џорџина сподели фотографии на кои Роналдо си игра со нивните деца.

Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата
Џорџина Родригез со децата

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com