24.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Семејна драма: Велешанец ја истепал неговата 33-годишна ќерка

Најчитани вести

Полицијата информираше дека 33-годишна велешанка вчера пријавила во полиција дека била нападната од нејзиниот татко.

„На 19.01.2022 год. во СВР Велес било пријавено дека околу 18.30 часот во Велес 33-годишна велешанка била физички нападната од нејзиниот татко Д.Р.(61)“. соопшти Верољуб Додевски портпарол на СВР Велес.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com