5.8 C
Skopje
Saturday, March 25, 2023

Селма Хајек во секси костим

Најчитани вести

Заносната Мексиканка денеска наполни 53. години, а роденденот го одбележала со една жешка фотографија.

Дека години за неа се само бројка во лична карта, таа докажа уште еднаш. Селма Хајек наполни 53. години, но нејзината фигура во костим за капење кажува поинаку.

„Да, полнам 53. години. Па?“ – напиша Селма на својот Инстаграм профил во опис на фотографијата на која ги покажува своите облини во тиркизно бикини.

Најнови вести