10.4 C
Skopje
Sunday, September 25, 2022

Селма Хаек изгледа божествено: Уште еднаш покажа дека е фатална дама

Најчитани вести

Селма Хаек присуствуваше на гала вечерта „LACMA Art + Film Gala Presented By Gucci“ и сите ги маѓепса со изгледот.

Фустанот од брендот Гучи ѝ стоеше божествено.

Profimedia

Светликавиот материјал и нијансата на фустанот уште повеќе го истакнаа нејзиниот секаспил.

profimedia

Стајлингот ѝ беше надополнет со црна кожна ташна, црни сандали на висока платформа, дијамантски обетки и дијамантска алка.

Profimedia

Сè на сè перфектно./slobodenpecat.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com