22.8 C
Skopje
Friday, August 19, 2022

Селма Хаек гола се заблагодари за 12 милиони следбеници на Инстаграм

Најчитани вести

Селма Хаек со гола фотка го одбележа 12-милионитиот следбеник на Инстаграм.

„Благодарна сум на вашата љубов и поддршка! Јееееј! Поради вас сум на 12 милиони! Игла за здравје, секоја претставува еден милион од вас“, напиша Селма покрај фотографијата од акупунктура.

„Така си прекрасна и секси“, „Го заслужи секој следбеник“, „Ти си најубавата жена во земјата“, пишаа воодушевените фанови.

Селма неодамна своите фанови ги почасти со секси видео заедно со натписот „Меѓу денес и утре ќе дојде до магична бројка од 11,111.000 пријатели…. Од благодарност за вашата лојалност еве неколку фотографии во движење кои најмногу ви се допаднаа“, напиша тогаш Селма покрај жешките снимки од морето./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com