21.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Селена Гомез се релаксира на плажа за моминска забава со пријателки

Најчитани вести

Селена Гомез со свои пријателки ѝ организира незаборавна моминска забава на нејзината добра пријателка и братучетка Присила ДеЛеон во Мексико.

Големата група се релаксираше во хотелот „Four Seasons“.

Славната пејачка и актерка беше фотографирана во бел и црвен едноделен костим за капење додека со широка насмевка се дружеше со блиските.

Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез
Селена Гомез

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com