23.8 C
Skopje
Tuesday, July 27, 2021

Секси сцени од свршеницата на синот на Бекам! Сите се прашуваат што тој ќе каже!

Најчитани вести

Никола Пелц, која е верена со Бруклин Бекам, играше една од главните улоги во филмот „Некролог на Танда Џонсон“.

Никола Пелц (26) често привлекува внимание со секси фотографии со својот свршеник Бруклин Бекам (22), но овој пат за тоа се одговорни скокотливите сцени од нејзиниот нов филм.

Имено, на крајот на минатиот месец во американските кина беше објавена драмата „Некролог на Тунде Џонсон“, во која Никола ја игра Марли Мејерс. Филмот го следи Тунде Џонсон, афро-американски хомосексуалец, кој постојано го живее денот кога беше убиен од расистички полицаец.

Стивен Силвер го отелотвори Џонсон, а Никола ја играше неговата пријателка Марли. Двајцата се во врска со Сорен О’Конор, кој го игра Спенсер Невил, но не се свесни за тоа.

Пелтц во филмот сними скокотливи сцени со Невил, а еднаш рече дека уживала во снимањето поради интересното сценарио.

“Мислам дека треба да бидеш прецизен затоа што секоја ситница може да доведе до нешто друго бидејќи тоа е временска јамка. Беше забавно да се има тој предизвик во рамките на сценариото. Тоа е како актерска вежба што треба да ја направите во многу различни начини и неверојатно е “, рече таа.

Актерката пред неколку дена на Инстаграм му го честиташе на својот свршеник Бруклин на 22-от роденден.

“Ти си толку неверојатна личност и срцето ти е чисто злато. Те сакам многу, Бруклин”, напиша таа покрај нивната заедничка фотографија на Инстаграм. Инаку, Никола и најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам се свршија минатата година по деветмесечна врска, а свадбата беше одложена за 2022 година за да не мора да се намалува бројот на гости поради пандемијата на коронавирусите.

Таткото на Никол, 78-годишниот милијардер Нелсон Пелц, наводно веќе платил дел од трошоците за венчавката, но родителите на Бруклин, Викторија и Дејвид Бекам, исто така, сакаат да дадат придонес. Предвидено е церемониите да се одржат во Велика Британија и Флорида, но до големиот ден сите ќе мора да бидат малку повеќе трпеливи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести