29.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Секси навивачка на Јунајтед му испрати порака на легендарниот Ерик Кантона

Најчитани вести

Катрина Марија одамна важи за „најсекси навивачка“ на Манчестер Јунајтед, а своите следбеници на инстаграм редовно ги чести со секси фотографии во дресови на клубот од „Олд трафорд“.

Сега во „свој стил“ му оддаде чест на една од најголемите легенди на клубот Ерик Кантона. Марија позираше во секси долна облека и во дресот на Ерик Кантона.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com