32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Секси Карлеуша со четири Дедо Мразовци

Најчитани вести

Јелена Карлеуша за Нова година ќе настапи во еден белградски хотел. Затоа и се огласи на својот Инстаграм профил со видео, а го најави како вели „најспектакуларниот новогодишен концерт досега“.

Најавата предизвика големо внимание. Пејачката во видеото се појавува во розева облека и со розева перика на главата во друштво со четири Дедо Мразовци .

Текстот Секси Карлеуша со четири Дедо Мразовци е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com