32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Секси и елегантно или обично и евтино: Сите зборуваат за овој изглед на убавата Лима

Најчитани вести

Вчера се одржа доделувањето на престижните MTV музички награди, а и оваа година на црвениот килим продефилираа некои од најубавите и најпознатите жени на светот.

Една од нив, која ги привлече погледите на сите е, очекувано, Адријана Лима.

Но, коментарите се поделени. За некои оваа комбинација е елегантна, за други премногу обична, за трети изгледа евтино.

Како вие ќе го оцените ова нејзино издание?/kurir.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com