20.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Секси девојката на фудбалерот на Јувентус, искусна и во боречки спортови

Најчитани вести

Поради атрактивниот изглед, како и поради врската со познатиот фудбалер, Ниф ги има сите поволности да стане нова ѕвезда на друштвените мрежи.

Девојката на еден од најголемите таленти на италијанскиот фудбал, Мојз Кин привлекува големо внимание каде и да се појави како поради својата убавина, така и поради талентот за боречки спортови кој ѝ донел две светски титули.

Ниф Брашиа (21) е сопственичка на два шампионски пехари во мај таи и е непоразена во последните 50 борби. Родена е на Тајланд, но се преселила во Италија кога имала 11 години. Со Мојз Кин почнала да се забавува на 19 години, а се запознаеле во ноќен клуб во Милано.

Поради атрактивниот изглед, како и поради врската со познатиот фудбалер, Ниф ги има сите поволности да стане нова ѕвезда на друштвените мрежи./slobodenpecat.mk


Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com