24.8 C
Skopje
Saturday, May 28, 2022

Сексапилната Скарлет ги покажа новите тетоважи

Најчитани вести

Сексапилната актерка Скарлет Јохансон се појави на фестивалот „Комик-кон“, на кој го претстави својот нов филм „Црната вдовица“.

На „Комик-кон“ присуствуваа многу познати личности, но Скарлет ,помеѓу останатотo, привлече внимание и со своите нови тетоважи.

Сексапилната актерка носела комбинезон црни панталони со горен дел во бела боја, која делумно бил проѕирен, а токму тој проѕирен дел ги открил тетоважите на актерката, направени токму под градниот кош./plusinfo.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com