29.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Сексапилната диџејка ги привлекла сите погледи на плажата во минијатурно бикини

Најчитани вести

29-годишната диџејка и модел била вистинска сензација во портокалово минијатурно бикини.

Шантел Џефрис прошетала на плажа во Мајами, а како и секојпат, така и овојпат таа ги привлекла сите погледи на присутните.

Бикинито кое го носела ги истакнало нејзините облини, но и стомачните мускули, а одличниот изглед го должи на напорните тренинзи во теретана

Честопати, Џефрис е фотографирана од страна на папараците пред или по тренинг, а токму поради напорното вежбање има тело кое гордо го покажува на плажа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com