17.8 C
Skopje
Thursday, September 23, 2021

СЕКОГАШ ХЕРОЈ Том Круз најде нова осамена жена да и помогне?

Најчитани вести

Херој Том – така американскиот таблоид го нарекуваа актерот Том Круз. Иако сите знаат дека нема среќа во љубовта, откако се разведе од Кети Холмс во 2012 година, тој се поврзува со различни жени со години.

renee i tom

Една од нив е актерката Рене Зелвегер, со која го сними култниот филм „Гери Мегваер“. Медиумите еднаш шепотеа дека тие се пар во реалниот живот, но и двајцата негираа и се покажа дека тоа биле само желби на јавноста. Сега повторно се пишува, што е многу години подоцна. Магазинот NW тврди дека Том дошол во вистинско време, да и помогне на Рене, која наводно минува низ животна криза. Исто како што 2020 година остави свој белег на сите нас, во кој и да е контекст, Рене се чини дека е во криза. Иако споменатите медиуми тврдат дека актерката страда, тие не понудија причини и подлабока приказна за тоа. Она што тие особено го потенцираа е улогата на Том, кој приоѓаше како херој токму кога беше најосамена.

„Таа беше многу затворена и изолирана од луѓето и тој остави сè настрана за да и се посвети“, истакнува изворот.

renee

Том Круз се жени

Минатата година се појавија информации дека Рене размислува да влезе во саентологија, поради Том. „Отсекогаш го сакала Том“, потврдил извор близок до парот за таблоидот, откривајќи дека наводната романса била под строга контрола на високи функционери. „Од разводот со Кети, саентолошката црква се обидува да најде идеален партнер кој би бил подготвен да се приклучи на нивната заедница, а Рене се покажа како идеален кандидат“, рече изворот, додавајќи дека првите мерки за иницијација веќе започнаа. Претставниците на црквата веќе ја посетија во нејзиниот дом во Лос Анџелес, за да ја интервјуираат и да и објаснат што значи да се биде член на саентологијата ’, открил тогаш изворот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com