-2 C
Skopje
Wednesday, January 20, 2021

Сека Алексиќ ситно брои до породувањето – Погледнете како изгледа и колку килограми доби плус

Најчитани вести

Екипата на „Папарацо лов“ и оваа недела ги снимаше на аеродром познатите кои се враќаа од своите настапи.

Меѓу нив биле Вики Миљковиќ, Индира Арадиновиќ Инди, Едита Арадиновиќ, Милица Тодоровиќ…но најмногу внимание привлекла бремената Сека Алексиќ.

Таа на аеродром се појавила во друштво на сопругот Вељко.

Инаку, пејачката е во поодмината бременост и наскоро треба да се породи.

Сека и нејзиниот сопруг повторно ќе станат родители на син за кој го одбраа името Исак.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести