17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Седница на Комисијата за европски прашања

Најчитани вести

Во Собранието на Република Северна Македонија денеска седница ќе одржи Комисијата за европски прашања.

На дневен ред на седницата е Предлог законот за изменување и дополнување на Законот за техничката инспекција, по скратена постапка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com