Home » Седница на Комисијата за европски прашања

Седница на Комисијата за европски прашања

by Журнал.мк

Во Собранието на Република Северна Македонија денеска седница ќе одржи Комисијата за европски прашања.

На дневен ред на седницата е Предлог законот за изменување и дополнување на Законот за техничката инспекција, по скратена постапка.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More