-6.2 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Седа коса, карирана кошула и монотони панталони: Мистер Бин толку се промени, што нѝ е тешко да го препознаеме!

Најчитани вести

Роуан Аткинскин, во кого јавноста се заљуби како актер кој стана познат по играњето на ликот на Мистер Бин, се појави на сетот на нова серија со хумористична тема за продуцентска компанија, со значително поинаков изглед од оној на кој јавноста се сеќаваше од порано.

Најголемо внимание привлече неговата подолга, сива коса, која целосно го промени неговиот изглед. Имаше и бордо карирана кошула како и сиви панталони кои изгледаа како да прикажуваат монотонија.

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/08/11/18/326064_profimedia0626587562_ff.jpg" alt="<p>Glumac je i posle odluke da se neće vraćati komediji ipak odlučio da se vrati ovom žanru, ali ovoga puta nešto drugačijeg vizuelnog izgleda

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/08/11/18/326063_profimedia0626596867_ff.jpg" alt="<p>Glumac je i posle odluke da se neće vraćati komediji ipak odlučio da se vrati ovom žanru, ali ovoga puta nešto drugačijeg vizuelnog izgleda

Познатиот актер ќе игра во комедија во која ќе се најде во војна со пчела додека престојува во луксузен замок. Имено, Аткинсон се врати во овој жанр, иако изјави дека нема да се врати на улогата на Бин, која е сега многу исцрпувачка за него, иако му даде голема популарност.

Патем, серијата во која глуми, тој ја создаде заедно со Вил Дејвисон, и секоја епизода ќе трае 10 минути.

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/08/11/18/326065_profimedia0626587565_ff.jpg" alt="<p>Glumac je i posle odluke da se neće vraćati komediji ipak odlučio da se vrati ovom žanru, ali ovoga puta nešto drugačijeg vizuelnog izgleda

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/08/11/18/326060_profimedia0626604497_ff.jpg" alt="<p>Glumac je i posle odluke da se neće vraćati komediji ipak odlučio da se vrati ovom žanru, ali ovoga puta nešto drugačijeg vizuelnog izgleda

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/08/11/18/326061_profimedia0626590337_ff.jpg" alt="<p>Glumac je i posle odluke da se neće vraćati komediji ipak odlučio da se vrati ovom žanru, ali ovoga puta nešto drugačijeg vizuelnog izgleda

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com